Autobid.de Auktion & Markt AG'nin bir markasıdır. Autobid.de Auktion & Markt AG'nin bir markasıdır.

Satış

Bizde ikinci el araçlarınızı açık artırmada satmanız düğmeye basmak kadar kolay.

Bizimle temas kurunuz

Talep ve istekleriniz bizim için önemlidir Bizimle temas kurmak için ilgili linki tıklamanız yeterlidir. Bize Pazartesi ve Cuma, saat 08.30 ila 16.30 arasında ulaşabilirsiniz.

Auktion & Markt AG
Ana yönetim
Sandbornstraße 2
65197 Wiesbaden

Tel.: +49 611 44796-55
Fax: +49 611 44796-49
autobid@auktion-markt.de
www.autobid.de

İletişim formu

Aşağıda buluınan form ile bizimle irtibata geçip isteğinizi iletebilirsiniz. Size derhal cevap vermeye çalışacağız. Bu mesajın bir kopyasını aşağıda bildirmiş olduğunz e-posta adresinizden otomatik olarak alacaksınız. 

Hitap*
Soyadı* Ad
Firma adı
Posta kodu/Yer Sokak/Bina no.
Ülke Telefon
E-posta* Kullanıcı adı
Message*

Müzayede merkezlerimiz

Berlin Merkezi

Auktion & Markt AG
Müzayede merkezi Berlin
Gartenfelder Str. 28
13599 Berlin

Tel.: +49 30 72023448-0
Fax: +49 30 72023448-5
berlin@auktion-markt.de

Braunschweig Merkezi

Auktion & Markt AG
Müzayede merkezi Braunschweig
Erzberg 46
38126 Braunschweig

Tel.: +49 531 889320-0
Fax: +49 531 889320-25
braunschweig@auktion-markt.de

Frankfurt-Güney Merkezi

Auktion & Markt AG
Frankfurt-Süd Müzayede merkezi
Lagerstraße 5
64331 Weiterstadt 

Tel.: +49 6151 39736-10
Fax: +49 6151 39736-36
frankfurt-sued@auktion-markt.de

Hamburg Merkezi

Auktion & Markt AG
Hamburg Müzayede merkezi
Kattwykstraße 19
21107 Hamburg

Tel.: +49 40 752797-580
Fax: +49 40 752797-538
hamburg@auktion-markt.de

Leipzig Merkezi

Auktion & Markt AG
Leipzig Müzayede merkezi
Thura Mark 22
06780 Zörbig

Tel.: +49 34956 3958-0
Fax: +49 34956 3958-28
leipzig@auktion-markt.de

Münih Merkezi

Auktion & Markt AG
München Müzayede merkezi
Carl-von-Linde-Straße 12
85716 Unterschleißheim

Tel.: +49 89 3190480-0
Fax: +49 89 3190480-15
muenchen@auktion-markt.de

Rhein-Ruhr Merkezi

Auktion & Markt AG
Rhein-Ruhr Müzayede merkezi
Werrastraße 8
45768 Marl 

Tel.: +49 2365 69979-0
Fax: +49 2365 69979-100
rhein-ruhr@auktion-markt.de

Stuttgart Merkezi

Auktion & Markt AG
Stuttgart Müzayede merkezi
Faberweg 25
73230 Kirchheim/Teck
 
Tel.: +49 7021 73831-12
Fax: +49 7021 73831-23
stuttgart@auktion-markt.de

Bize buradan ulaşabilirsiniz

Haritayı tıklayarak bir sonraki müzayedeye gidiş rotanızı rahatça planlayabilirsiniz.

Bir araç araması yapmak için www.autobid.de sayfasındaki bir arama ekranına yönlendirileceksiniz.

Sayın Galerici
Bu açık arttırma portalında teklif verebilmek için Autobid.de sitesine bir defaya mahsus kayıt olmanız gerekir (ücretsiz ve bağlayıcılık olmadan).

Şimdi kayıt formuna yönlendirileceksiniz.