Autobid.de je značkou Auktion & Markt AG Autobid.de je značkou Auktion & Markt AG

Predať

Ako stlačením tlačidla. Tak jednoducho u nás vydražíte vaše použité vozidlá.

Skontaktujte sa s nami

Vaše želania a otázky sú pre nás dôležité. Spojte sa s nami kliknutím na váš príslušný odkaz. Sme dostupní v pondelok až piatok od 8.30 do 16.30 hod.

Auktion & Markt AG
Ústredie
Sandbornstraße 2
65197 Wiesbaden

Tel.: +49 611 44796-55
Fax: +49 611 44796-49
autobid@auktion-markt.de
www.autobid.de

Kontaktný formulár

Prostredníctvom formulára, ktorý je nižšie, sa môžete skontaktovať s nami a oznámiť nám vašu požiadavku. Budeme sa snažiť odpovedať na ňu obratom. Kópiu tejto správy dostanete automaticky na vami nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Oslovenie*
Priezvisko* Meno
Názov firmy
PSČ/Mesto Ulica / č. domu
Krajina Telefón
E-mail* Užívateľské meno
Message*

Naše aukčné centrá

Centrum Berlin

Auktion & Markt AG
Aukčné centrum Berlin
Gartenfelder Str. 28
13599 Berlin

Tel.: +49 30 72023448-0
Fax: +49 30 72023448-5
berlin@auktion-markt.de

Centrum Braunschweig

Auktion & Markt AG
Aukčné centrum Braunschweig
Erzberg 46
38126 Braunschweig

Tel.: +49 531 889320-0
Fax: +49 531 889320-25
braunschweig@auktion-markt.de

Centrum Frankfurt-Süd

Auktion & Markt AG
Aukčné centrum Frankfurt-Süd
Lagerstraße 5
64331 Weiterstadt 

Tel.: +49 6151 39736-10
Fax: +49 6151 39736-36
frankfurt-sued@auktion-markt.de

Centrum Hamburg

Auktion & Markt AG
Aukčné centrum Hamburg
Kattwykstraße 19
21107 Hamburg

Tel.: +49 40 752797-580
Fax: +49 40 752797-538
hamburg@auktion-markt.de

Centrum Leipzig

Auktion & Markt AG
Aukčné centrum Lipsko
Thura Mark 22
06780 Zörbig

Tel.: +49 34956 3958-0
Fax: +49 34956 3958-28
leipzig@auktion-markt.de

Centrum München

Auktion & Markt AG
Aukčné centrum Mníchov
Carl-von-Linde-Straße 12
85716 Unterschleißheim

Tel.: +49 89 3190480-0
Fax: +49 89 3190480-15
muenchen@auktion-markt.de

Centrum Rhein-Ruhr

Auktion & Markt AG
Aukčné centrum Rhein-Ruhr
Werrastraße 8
45768 Marl 

Tel.: +49 2365 69979-0
Fax: +49 2365 69979-100
rhein-ruhr@auktion-markt.de

Centrum Stuttgart

Auktion & Markt AG
Aukčné centrum Stuttgart
Faberweg 25
73230 Kirchheim/Teck
 
Tel.: +49 7021 73831-12
Fax: +49 7021 73831-23
stuttgart@auktion-markt.de

Tu nás nájdete

Jediným kliknutím na kartu si môžete pohodlne naplánovať vašu cestu. 

Aby ste mohli vykonať vyhľadávanie vozidiel, ste presmerovaní do vyhľadávacej masky na www.autobid.de.

Vážený obchodník,
Aby ste mohli dávať ponuky na tomto aukčnom portáli, musíte sa jednorazovo zaregistrovať u Autobid.de (zdarma a nezáväzne).

Teraz ste presmerovaní do registračného formulára.