Autobid.de je marka tvrtke Auktion & Markt AG Autobid.de je marka tvrtke Auktion & Markt AG

O poduzeću

Ako točno znate kamo želite doći, vodimo vas u sigurnu budućnost.

Stupite u kontakt s nama

Važe želje i pitanja su nam važni. Kliknite na dotičnu poveznicu kako biste nas kontaktirali. Na raspolaganju smo vam od ponedjeljka do petka, od 8.30 do 16.30 sati.

Auktion & Markt AG
Sjedište
Sandbornstraße 2
65197 Wiesbaden

Tel.: +49 611 44796-55
Fax: +49 611 44796-49
autobid@auktion-markt.de
www.autobid.de

Kontakt obrazac

Možete nas kontaktirati putem niže navedenog obrasca i obavijestiti nas o svojem zahtjevu. Pokušat ćemo Vam odmah odgovoriti. Kopiju ove poruke automatski ćete dobiti na niže navedenu adresu e-pošte.

Oslovljavanje*
Prezime* Ime
Naziv tvrtke
Poštanski broj/Mjesto Ulica / kućni broj
Zemlja Telefon
Email* Korisničko ime
Message*

Naši aukcijski centri

Centar Berlin

Auktion & Markt AG
Aukcijski centar Berlin
Gartenfelder Str. 28
13599 Berlin

Tel.: +49 30 72023448-0
Fax: +49 30 72023448-5
berlin@auktion-markt.de

Centar Braunschweig

Auktion & Markt AG
Aukcijski centar Braunschweig
Erzberg 46
38126 Braunschweig

Tel.: +49 531 889320-0
Fax: +49 531 889320-25
braunschweig@auktion-markt.de

Centar Frankfurt-Süd

Auktion & Markt AG
Aukcijski centar Frankfurt-Süd
Lagerstraße 5
64331 Weiterstadt 

Tel.: +49 6151 39736-10
Fax: +49 6151 39736-36
frankfurt-sued@auktion-markt.de

Centar Hamburg

Auktion & Markt AG
Aukcijski centar Hamburg
Kattwykstraße 19
21107 Hamburg

Tel.: +49 40 752797-580
Fax: +49 40 752797-538
hamburg@auktion-markt.de

Centar Leipzig

Auktion & Markt AG
Aukcijski centar Leipzig
Thura Mark 22
06780 Zörbig

Tel.: +49 34956 3958-0
Fax: +49 34956 3958-28
leipzig@auktion-markt.de

Centar München

Auktion & Markt AG
Aukcijski centar München
Carl-von-Linde-Straße 12
85716 Unterschleißheim

Tel.: +49 89 3190480-0
Fax: +49 89 3190480-15
muenchen@auktion-markt.de

Centar Rhein-Ruhr

Auktion & Markt AG
Aukcijski centar Rhein-Ruhr
Werrastraße 8
45768 Marl 

Tel.: +49 2365 69979-0
Fax: +49 2365 69979-100
rhein-ruhr@auktion-markt.de

Centar Stuttgart

Auktion & Markt AG
Aukcijski centar Stuttgart
Faberweg 25
73230 Kirchheim/Teck
 
Tel.: +49 7021 73831-12
Fax: +49 7021 73831-23
stuttgart@auktion-markt.de

Naći ćete nas ovdje

Klikom na kartu udobno možete planirati svoj dolazak. 

Da biste izvršili pretraživanje vozila, uputit ćemo vas na masku za pretraživanje na www.autobid.de.

Poštovani trgovci,
Da biste mogli davati svoje ponude na ovom aukcijskom portalu, trebate se jednokratno registrirati na stranici Autobid.de (besplatno i neobvezujuće).

Sada ćete biti upućeni do registracijskog obrasca.